NOWOCZESNA STRONA

nowoczesna_strona_266 Nowoczesna strona internetowa to taka, która nie tylko daje jej właścicielowi możliwość prezentacji stałych informacji na stronie, ale także możliwość zmiany tych informacji w dowolnym momencie, dodania nowych realizacji, zmiany adresu firmy oraz dodanie zdjęć do galerii.

Jednak w dzisiejszych czasach strony służą nie tylko prezentacji danych adresowych lub historii firmy, ale są także bezpośrednim narzędziem wpierania sprzedaży w firmie, czy też organizowania pracy firmy. Efekty takie możemy uzyskać np. za pomocą modułów kalendarz rezerwacji (mieszkania, pokojów hotelowych domków letniskowych, miejsca w restauracji) lub zamówienia produktów bądź usług przez stronę, oraz połączanie tego typu modułów z mailingiem do firmy oraz do klienta i z płatnościami.


Poniżej przedstawiam kilka przykładowych tego typu rozwiązań:
http://www.szeroka.net/index.php?strona=244
http://www.mybollywood.eu/index.php?strona=251
http://fishing-nordkapp.com/pl/reservation.calendar/1/Dzięki dobrze przygotowanej stronie można znacznie poprawić funkcjonowanie firny, a także obniżyć koszty, ponieważ jak wiadomo porządek ogranicza niepotrzebne wydatki.

Strona, którą możemy Państwu zaoferować, to produkt najwyższej jakości w branży WWW. Każdorazowo jest ona idealnie dopasowywana do potrzeb naszych klientów.

Konfiguracja funkcji oraz wygląd wykonywanej przez nas dla Państwa strony może być całkowicie dowolny.

Dzięki zastosowaniu bardzo elastycznego systemu CMS treść każdej przygotowanej strony może być w niczym nie ograniczony sposób edytowana.

Copyright © 2005 - 2018 - strony www - FineCMS.pl, Design strony www ShadeStudio.pl

Gliwice

ul. Barlickiego 1, woj.

Śląskie

,

Polska