PODSTAWOWA STRONA

podstawowa_266Rozwiązania które dla Państwa tworzymy są zawsze zindywidualizowane, jednak aby dać Państwu podgląd na oferowane przez nas ceny, przygotowaliśmy ofertę podstawową na stronę z systemem CMS, która naszym zdaniem spełnia wszystkie podstawowe założenia każdej strony internetowej.


Strona podstawowa:


- grafika do strony - Przygotowana przez jednego z naszych grafików, przy współpracy z Państwem. Grafik wykonuje projekt od zera korzystając z przesłanych przez Państwa materiałów, oraz wiedzy o Państwa firmie i branży, którą się Państwa firma zajmuje. (przykładowe realizacje)

- wdrożenie szaty graficznej - połączanie jej ze stroną, czyli przygotowanie różniących się od siebie wizualnie podstron w XHTML+CSS


- do 10 podstron opisowych - Dowolne podstrony opisowe, które można edytować za pomocą panelu administracyjnego gdzie tekst możemy edytować przy pomocy narzędzia WYSYWIG (uproszczony Word), do każdej strony można również dodawać zdjęcia w postaci prostej galerii 


- strona kontaktowa - Formularz kontaktowy za pomocą, którego Państwa klient może się z Państwem szybko i łatwo skontaktować, oraz dane kontaktowe, które będzie można edytować za pomocą panelu administracyjnego.


- strona ‘jak do nas trafić" - Z mapką Google, której lokalizację będzie można zdefiniować z poziomu panelu administracyjnego.


Koszt wykonania wyżej opisanej strony: 1000 zł netto (1230 zł brutto)  (zamów stronę)

Copyright © 2005 - 2018 - strony www - FineCMS.pl, Design strony www ShadeStudio.pl

Gliwice

ul. Barlickiego 1, woj.

Śląskie

,

Polska