GRAFIKA

grafika_264Grafika naszej strony, serwisu, logo, papieru firmowego jest tak samo wizytówką naszej firmy jak biuro w którym przyjmujemy naszych klientów.

Proszę zastanowić się nad tym ile osób chce przyjść załatwiać coś do biura lub urzędu w którym nie może łatwo znaleźć to czego szuka, ściany są odrapane a kibel jest brudny lub go nie ma.

W internecie jest duża konkurencja dlatego klient nie będzie się tutaj z niczym użerał tylko się obrazi i pójdzie do konkurencji, dlatego przygotowanie elementów graficznych odpowiedniej jakości i odpowiedniej przejrzystości jest takie ważne.

Ze względu na powyższe argumenty staramy się aby każda wykona przez naszą firmę realizacja graficzna byłą jak najlepsza, każda tego typu realizacja robiona jest w oparciu o ciągłe uzgodnienia poprawki aż do osiągnięcia pożądanego sukcesu, w przypadku tworzenia grafiki do strony sklepu lub serwisu internetowego możliwa jest 3 krotna zupełna zmiana koncepcji graficznej, a najlepsza dopracowywana jest w najdrobniejszych szczegółach. W przypadku logo możliwe jest przesłanie nawet do 20 propozycji.

Copyright © 2005 - 2018 - strony www - FineCMS.pl, Design strony www ShadeStudio.pl

Gliwice

ul. Barlickiego 1, woj.

Śląskie

,

Polska