SKLEPY INTERNETOWE

sklepy_264

Szukasz profesjonalnego narzędzia do prowadzenia sprzedaży w internecie ?

Trafiłeś w 10!

Oprogramowanie sklepu internetowego FineShop 4.1. to program umożliwiający prowadzenie sprzedaży internetowej w dowolnej branży.

Podczas tworzenia kolejnej wersji naszego programu maksymalny nacisk położyliśmy na przygotowanie wszystkich funkcji, tak aby sprzedaż była jak najbardziej efektywna.

Sklep nie jest przeładowany gąszczem niepotrzebnych funkcji służących do zarządzania wszystkim i niczym. Skupiliśmy się na tym, aby umożliwić naszym klientom bardzo łatwą i szybką obsługę sklepu przy zachowaniu wszystkich opcji wspierających sprzedaż oraz dających właścicielowi w łatwy sposób dostęp do wszystkich niezbędnych informacji.

Głównym założeniem podczas pisania naszej aplikacji było przygotowanie systemu docelowego, czyli sklepu, który zarówno może pracować i być aktualizowany w standardowej konfiguracji jak i po wprowadzeniu indywidualnych modyfikacji, zależy nam na długotrwałej współpracy z naszymi klientami i wiemy iż sukces naszego klienta jest również naszym sukcesem.

 

W cenie programu oferujemy również 3 miesiące aktualizacji.

Usługa ta polega na tym, iż zespół naszych specjalistów codziennie monitoruje rynek i szuka możliwości rozwoju naszego oprogramowania. Jeśli zostanie dostrzeżona możliwość polepszenia działania sklepu oraz poprawienia wyników sprzedaży przez dodanie określonej funkcjonalności, jest ona projektowana przez zespół naszych specjalistów, wnikliwe testowana i wdrażana klientom posiadającym wykupiony pakiet takich aktualizacji.

 

W cenie programu oferujemy również 12 miesięcy pomocy technicznej.

Jeśli myślimy poważnie o sprzedaży internetowej, to koniecznie staje się posiadanie odpowiedniej obsługi nadzorującej prawidłowe działanie naszego sklepu, tak aby w razie jakichkolwiek kłopotów czuwał nad tym specjalista.

Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa usługę pomocy technicznej, która zapewni że Państwa sklep zawsze będzie działał szybko i poprawnie, a w razie jakichkolwiek problemów zespół odpowiedzialnych za to profesjonalistów będzie eliminował problem w optymalnie krótkim czasie.

FINESHOP.PL

Przykładowe wdrożenia:

http://www.fineshop.pl/projects/

 

 

Copyright © 2005 - 2018 - strony www - FineCMS.pl, Design strony www ShadeStudio.pl

Gliwice

ul. Barlickiego 1, woj.

Śląskie

,

Polska