WYKONANE PROJEKTY

Serwis informacyjny Zoo we Wrocławiu

Misją wrocławskiego ZOO jest zachowanie różnorodności biologicznej w trosce o pełnowartościowy rozwój przyszłych pokoleń.Pełniąc rolę ambasadora zwierząt w świecie ludzi, angażują się w ochronę przyrody począwszy od hodowli „ex situ” gatunków zagrożonych poprzez badania naukowe, propagowanie idei proekologicznych, po ochronę „in situ” i reintrodukcję rozmnożonych okazów do ich środowiska naturalnego. Serwis Zoo we Wrocławiu ma charakter informacyjny. Znajdują się na nim wszystkie informacje na temat misji Zoo i jego historii. Zobaczyć można plany zoo, odbyć wirtualną wycieczkę, a także dzięki kalendarzowi dowiedzieć się o nadchodzących wydarzeniach. Serwis podzielony został na przejrzyste kategorie, dzięki którym w łatwy sposób odnaleźć można potrzebne informacje.

Portal internetowy ForumBiznesu

Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy kompleksowy serwis informacyjny dla ForumBiznesu.pl

Nowy portal zawiera wiele nowych zakładek tematycznych i funkcjonalności. Wykonaliśmy sekcję wideo, która umożliwia osadzanie na stronie filmów. Moduł sond, kalendarium z podziałem na rodzaj wydarzenia, bieżące notowania giełdowe, a także wielotematyczne galerie zdjęć. Wszystko zarządzane za pomocą naszego systemu cms.

Platforma internetowa TanioWWW

TanioWWW jest naszą autorską platformą do kreowania prostych stron www opartych o szablonowe rozwiązania graficzne.  Skierowany jest głównie do małych firm i hobbystów, którzy potrzebują firmowej wizytówki lub chcą zaistnieć w sieci.

Portal internetowy eKreatura

Portal e-kreatura został stworzony przy współpracy z Nowinami Gliwickimi. W portalu publikowanie są informacje na temat muzyki, filmów i imprez.  Konta użytkowników pozwalają na komentowanie, dodawanie własnych tekstów i zdjęć, a także dodawanie imprez do kalendarza i ich polecanie.

Strona www dla Centrum Szkolenia i Organizacji Systemów Jakości Politechniki Krakowskiej

Centrum Szkolenia i Organizacji Systemów Jakości Politechniki Krakowskiej jest jednostką akredytowaną przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości do świadczenia usług w zakresie wdrażania systemów:  zarządzania jakością, zarządzania środowiskowego i zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy. Serwis, który stworzyliśmy prezentuje w przejrzysty sposób pełną ofertę edukacyjną i wydawniczą, a także informacje o konferencjach i seminariach. Dzięki modułowi aktualności, odwiedzający mogą być na bieżąco z ofertą. Natomiast funkcja pobierania plików umożliwa pobranie przez użytkowników potrzebnych formularzy.

Strona www COMP DATA

Działalność COMP DATA Sp. z o.o.  jest ukierunkowana na dostawy oraz serwis sprzętu komputerowego do instytucji państwowych, firm prywatnych i klientów indywidualnych. Stworzona strona dzięki profesjonalnej szacie graficznej w przejrzysty sposób prezentuje pełen zakres usług firmy.  Dzięki aktualnościom na stronie firma może zamieszczać informacje o nowinkach technicznych, a wielojęzyczność strony otwiera możliwości na rynkach zagranicznych.

Strona internetowa Sum-Plast

Firma Sum Plast jest producentem, hurtowym sprzedawcą, eksporterem i projektantem wysokiej jakości produktów dla zwierząt wykonanych z tworzyw sztucznych przy użyciu najnowocześniejszych maszyn. Nasza fabryka zlokalizowana jest w Katowicach, stolicy Górnego Śląska.

Przygotowaliśmy grafikę i wdrożyliśmy moduły pod indywidualne zamówienie klienta, zmieniające się banery w katalogu ofertowym, specjalny wygląd produktów w ofercie, moduł logowania i opcje językowe pozwalają w pełni zaprezentować się firmie Sum Plast na rynku polskim jak i zagranicznym.


Strona internenetowa dla firmy Constans

Constans jest  profesjonalnym biurem rachunkowym .  Dzięki  wiedzy i doświadczeniu firmy borykające się z problemami księgowymi, finansowymi i prawnymi korzystając z porad firmy Constans rozwijają się prężnie i funkcjonują coraz lepiej, osiągając znakomite wyniki finansowe. Stworzyliśmy atrakcyjną grafikę, która w prosty sposób prezentuje od razu wszystkie niezbędne informacje o firmie, jej usługach i dane kontaktowe. 

Serwis Centrum Medycznego MediCenter

Dbając o dobro pacjenta, Centrum Medyczne MediCenter zapewnia bezpłatną, podstawową i specjalistyczną opiekę zdrowotną w 14 specjalizacjach w ramach kontraktu z NFZ a w ramach wizyt odpłatnych swoje usługi oferują wybitni specjaliści w 19 specjalizacjach.

Stworzyliśmy serwis z indywidualną szatą graficzną, której podstawą było przedstawienie realnych wizerunków lekarzy pracujących w MediCenter. Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy system e-rezerwacji wraz z automatycznie generowanymi tabelami listy lekarzy.

ZOBACZ REFERENCJĘ »

Portal internetowy dla nieruchomości ImmoBroker

Stworzyliśmy portal internetowy dla biura nieruchomości ImmoBroker, które oferuje kupno/wynajem powierzchni biurowych i lokali handlowych. Serwis został w pełni zintegrowany z Agencją3000.

Prezentacja ofert jest możliwa na 3 różne sposoby, z pełnymi detalami danej nieruchomości. Użytkownicy mają do dyspozycji zapisywanie ofert w teczce oraz dodawania wybranych ofert do porównywarki. Wszystkie oferty mają możliwość generowania pdf bezpośrednio ze strony.

Strona internetowa firmy BAT

BAT Sp. J. jest wyspecjalizowanym importerem i dystrybutorem działającym od 1995 roku w branży akumulatorów motocyklowych, przemysłowych i układów wydechowych. Zdobyte doświadczenie i wszechstronna znajomość światowych rynków motoryzacyjnych umożliwiają nam staranny dobór wysokiej jakości produktów w pełni odpowiadających oczekiwaniom klientów.

Odświeżyliśmy wizerunek strony, na której jest prezentowana oferta handlowa firmy. Przejrzysty katalog produktów i specjalna wyszukiwarka umożliwiająca wyszukiwanie po kodzie produktu, sprawia, że strona jest maksymalnie przejrzysta dla odbiorcy.

Strona internetowa Łasuch

Firma ŁASUCH jest młodą firmą na rynku działającą w branży ciast i ciasteczek. Prowadzona jest przez zespół młodych, aktywnych i ambitnych ludzi, co w praktyce przekłada się na szybką efektywną obsługę i miłą współpracę. Zaprojektowaliśmy logo firmy i stworzyliśmy prostą lecz atrakcyjną szatę graficzną. Oferta firmy została zaprezentowana jako galeria zdjęć z podpisem.

 

Strona www Inebrya

Inebrya – stworzona przez Pettenon Cosmetics – to jedna z wiodących na świecie marek w sektorze kosmetyków do profesjonalnej pielęgnacji włosów. Włoski rodowód marki jest gwarancją, że nasze produkty powstają w służbie pięknu.

Odświeżyliśmy polski wizerunek marki tworząc nową stronę z dostosowaną do potrzeb klienta szatą graficzną. Zaprojektowaliśmy specjalną zakładkę 'media o nas', a katalogi produktów umożliwiają atrakcyjną prezentację oferty.

Strona www firmy Fortus

Firma Fortus specjalizujem się w produkcji i sprzedaży wyrobów z drewna litego: leżaków drewnianych (przede wszystkim leżaków reklamowych), parawanów plażowych oraz sanek drewnianych. Działa na rynku od ponad 10 lat, oferując rewelacyjną jakość za przystępną cenę.

Stworzyliśmy nową stronę z atrakcyjnym designem, który w maksymalny sposób wykorzystuje możliwość prezentacji oferowanych leżaków.

Strona internetowa dla artysty Andrzeja Kasprzaka

Andrzej Kasprzak jest artystą grafikiem, malarzem, rzeźbiarzem działającym na terenie całego świata. Jego wystawy można było obejrzeć zarówno w Polsce jak i w Niemczech, Austrii czy Dani.

Zaprojektowaliśmy prostą szatę graficzną, na której reprodukcje prezentują się najlepiej. Indywidualnie podeszliśmy także do sprawy galerii, której kategorie zoobrazowane są od razu przykładami reprodukcji. Wszystko oparliśmy na naszym systemie cms FineCMS, gdzie artysta może dowolnie w każdym momencie dodawać nowe obrazy.

Strona www Sollen

Sollen działa na skalę międzynarodową w sektorze technologii informatycznych. Jest zgranym zespołem specjalistów, dla których praca stała się pasją. Jest rzetelnym i ukierunkowanym na potrzeby klientów partnerem biznesowym.

Stworzyliśmy zupełnie nowy wizerunek firmy, zaprojektowaliśmy ciekawą szatę graficzną, banner flash i wdrożylismy do naszego oprogramowania.

 

Strona internetowa Cykada Polska

Firma Cykada Polska oferuje edukacyjne gry planszowe, naklejki na ścianę i książki. Zaprojektowaliśmy bajeczną grafikę dostosowaną pod odbiorcę i wdrożyliśmy specjalny moduł składania zamówień przez stronę.

Strona www Praktyki +

Strona dla projektu unijnego "Człowiek - najlepsza inwestycja" pod nazwą Praktyki+. Zaprojektowaliśmy przejrzystą grafikę i dodatkowo wdrożyliśmy forum do naszego oprogramowania.

Strona www IMPERIAL

Firma Imperial jest hurtownią zabawek i akcesorii niemowlęcych, która oferuje swój bogaty asortyment w  samoobsługowej hurtownii w Bydgoszczy.

Stworzyliśmy całkowicie nowy wizerunek w sieci. Szata graficzna została zaprojektowana specjalne pod branżę zabawek i dzieci, aby wzbudzić jak najlepsze wrażenie o firmie. Zastosowany system cms umożliwia łatwe zarządzanie treścią strony www, przez właścicielów firmy i pracowników do tego oddelegowanych.

Strona CEMASZ

Firma CEMASZ zajmuje się sprzedażą części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do maszyn budowlanych, wykonujemy regeneracje podzespołów oraz świadczymy usługi serwisowe na terenie całego kraju. Zaprojektowaliśmy grafikę w ciemnej tonacji, która w przejrzysty sposób prezentuje oferowane produkty i usługi firmy.

Strona www Stworzyszenia Cała Naprzód

Stowarzyszenie "Cała Naprzód" działa na terenie całego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem województwa śląskiego. Swoją aktywność koncentruje przede wszystkim na organizacji imprez o charakterze kulturalnym, z których dochód przeznaczany jest - w formie ukierunkowanej darowizny - na wsparcie dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji zdrowotnej i finansowej.

 

Sklep internetowy Kafti

Kafti Design jest firmą, którą tworzą siostry Monika Brauntsch i Sonia Słaboń. Zajmuje się projektowaniem oświetlenia i akcesorii wystroju wnętrz. Ich lampy to proste, lekkie, przemyślane produkty do samodzielnego składania, urzekające formą i kolorem. Zostały one dostrzeżone przez jury konkursów Śląska Rzecz 2007 oraz Prodeco 2008, w których nominacje otrzymał abażur Alien oraz Śląska Rzecz 2008, gdzie nominowana została kolekcja SOLID. Design produktów ma zaczerpnięte inspiracje z przyrody, podróży i ciekawych spotkań sióstr. Produkty tworzone są z wykorzystaniem materiałów przyjaznych dla środowiska. W ich sklepie można kupić wysokiej jakości produkty, które zachwycą swoim wyglądem i upiększą każde wnętrze. Stworzona grafika oparta na prostocie i przejrzystości doskonale oddaje wyjątkowość sprzedawanych produktów.

 

Strona www KGI GLOMB Logistics

Firma KGI Glomb Logistics Sp. z o.o zajmująca się świadczeniem usług spedycji międzynarodowej została założona w 2004 roku przez GCD Glomb Container Dienst GmbH oraz Karl Gross Internationale Spedition GmbH. Przyszli udziałowcy postanowili zbudować nową organizację w momencie przystąpienia Polski do Wspólnoty Europejskiej. Przygotowaliśmy profesjonalną szatę graficzną kojarzącą się z usługami oferowanymi przez firmę i wyróżniliśmy je na stronie głównej. Strona dzięki opcji wielojęzycznej jest przygotowana także na rynek zagraniczny.

 

Sklep internetowy WMB24

Firma WMB ma ponad 15 letnią tradycję w sprzedaży odzieży i dodatków. Głównym profilem działalności WMB jest sprzedaż bogatej gamy odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej producentów z Włoch, Turcji, Polski i Chin. Oferują także różnorodne dodatki od pasków po biżuterię, a także wody toaletowe i perfumy. Bogata oferta handlowa i niskie ceny sprawia, że poziom zadowolenia ich klientów jest na najwyższym poziomie. W związku z rozwojem firmy postanowili uruchomić sklep internetowy, aby zwiększyć swoją sprzedaż i otworzyć się na nowych klientow. Wyszliśmy na przeciw oczekiwaniom naszego klienta i stworzyliśmy indywidualną grafikę i moduły banerów do łatwej edycji z panelu cms. Sklep WMB24 oparty jest o najnowsze oprogramowanie sklepu FineShop 4.1.

Strona www CollectionAdam

Firma Adam Sp.j. jest producentem krawatów marki Collection Adam, istnieje już na rynku ponad 20lat oferując kolekcje krawatów odpowiadające najnowszym trendom mody. Krawaty wykonywane są z jedwabiu żakardowego i poliestru żakardowego. Wszystkie krawaty są szyte ręcznie z najlepszych dostępnych tkanin pochodzących ze specjalistycznych tkalni w Europie. Firma jest także wyłącznym i jedynym licencjonobiorcą jedwabnych krawatów, muszek i szali wełnianych marki Pierre Cardin na terenie całej Polski. Specjalnie dla klienta przygotowaliśmy elegancką szatę graficzną wraz z bannerem w technologii Flash. Katalog produktów i Galeria zostały stworzone z myślą o jak najlepszej prezentacji produktów, a na blogu strony znajdziemy najnowsze nowinki ze świata krawatów.

 

Strona internetowa Fishing Nordkapp

Strona fishing-nordkapp została stworzona dla bazy wędkarskiej NORTH-STAR . Ośrodka położonego na dalekiej północy, w osadzie rybackiej na wyspie Mageroya, wokół której znajdują się najlepsze na świecie łowiska morskie obfitujące w różnorodne gatunki ryb. Strona posiada takie funkcjonalności jak moduł rezerwacji, terminarz, opinie klientów i galerię zdjęć.

Strona www FotosAugustów

Fotos jest firmą zajmującą się produkcją odbitek, fotografowaniem, wydrukami w dużym formacie, fotogadżetami, fotoksiążkami, handlem artykułami fotograifcznymi, należącą do sieci KodakExpress. W ciągu wieloletniej działalności firma zdobyła liczne nagrody i wyróżnienia za osiągnięcia handlowe i marketingowe. Strona w sposób przejrzysty przedstawia usługi firmy i aktualne promocje. Umożliwia także zamawianie zdjęć przez internet przez program FotoSender. Funkcja newslettera informuje klientów o nowościach i promocjach na stronie.

 

Strona Zakładu Ochrony Środowiska

Zakład Ochrony Środowiska specjalizuje się w zagadnieniach związanych z ochroną środowiska w szerokim tego słowa znaczeniu tzn. począwszy od wykonania dokumentacji i ocen, poprzez pomiary, analizy i sprawozdania, a skończywszy na konsultacjach dla naszych klientów. Oferuje także usługi geodezyjne. Powstała strona ma za zadanie informować potencjalnych odbiorców o działalności i usługach firmy oraz przedstawić zdobyte certyfikaty i wyróżnienia.

 

Sewis Logter S-mile

Logter S-mile to prywatna praktyka logopedyczna on-line na żywo. Oferowane usługi są współmierne do terapii proponowanych w przychodniach, szkołach i stacjonarnych gabinetach logopedycznych. Firma prowadzi indywidualną terapię mowy i wymowy języka polskiego dla dzieci, młodzieży i dla dorosłych, dostosowaną do konkretnych potrzeb, z poszanowaniem zasad prywatności, z wykorzystaniem najnowszych narzędzi i zasobów internetowych. Dzięki systemowi rejestracji, pacjenci mogą rezerwować terminy wizyty on-line, po sprawdzeniu wolnych terminów w kalendarzu na stronie.

 

Strona www Hosttech

Hosttech zajmuje się świadzczeniem usług hostingowych. Ich klientami są głównie przedsiębiorstwa i organizacje państwowe, ale także osoby indywidualne. Stworzona przez nas strona posiada profesjonalną grafikę, która w atrakcyjny sposób przedstawia ofertę firmy i pozwala dotrzeć do nowych klientów.

 

Strona www Tessa

Firma „TESSA” Teresa Siebielec Zarządzanie Nieruchomościami istnieje na gdańskim rynku nieruchomości od 2001 roku. Jest firmą administrującą i zarządzającą nieruchomościami, specjalizującą się w obsłudze Wspólnot Mieszkaniowych. Przejrzysta szata graficzna i wyróżniony certyfikat ISO, pozwala odwiedzającym skupić się na najważniejszych informacjach.

Strona internetowa MakramaX

MakramaX specjalizuje się w branży poligraficznej. Produkują najwyższej klasy papierowe torby firmowe i szeroką gamę materiałów poligraficznych. Produkty są zgodne z wymogami ochrony środowiska, a torby papierowe wyróżniają się wytrzymałością, estetyką oraz cenami. Na stronie przedstawiona jest pełna oferta firmy.

Strona firmy Inter Impex

Firma Inter Impex jest wiodącym dystrybutorem handlowym największego polskiego producenta mebli – fabryki Black Red White S.A., a także szeregu innych producentów, i od momentu założenia firmy w roku 1997 nasza oferta handlowa dynamicznie się rozwija. Firma nieprzerwanie realizuje dostawy mebli do wielu krajów europejskich i azjatyckich, w tym do republik byłego ZSRR. Strona dzięki atrakcyjnej grafice, katalogowi produktów i wielu językach pozwala na dobre zaprezentowanie się w sieci i dotarcie do nowych klientów.

 

Serwis internetowy Muzyka21

Muzyka21 to jedyny miesięcznik o muzyce poważnej, jaki ukazuje się nieprzerwanie w Polsce już od 13 lat. Jest najchętniej kupowanym magazynem dla melomanów i artystów, którzy lubią muzykę poważną i kolekcjonują płyty. Stworzony serwis zawiera informacje o nowościach w świecie muzyki i aktualnych numerach miesięcznika.

Strona internetowa Home&Office

Home & Office s.c. jest agencją nieruchomości komercyjnych świądczącą usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Oferują biura, magazyny i powierzchnie handlowe do wynajęcia, jak również biura, magazyny, działki inwestycyjne i powierzchnie handlowe na sprzedaż. Stworzyliśmy rozbudowany portal nieruchomości, na którym prezentowane są oferty różnych typów nieruchomości zarówno na sprzedaż i wynajem. Wielojęzyczność pozwala na dotarcie na zagraniczne rynki. Użytkownicy mają do dyspozycji aktówkę, w której przechowują wybrane oferty, a także mogą wysyłać zapytanie i zgłaszać swoje nieruchomości.

 

 

Strona internetowa AwarTech

Firma AwarTech oferuje narzędzia monolityczne: wiertła, frezy, gwintowniki oraz kompletny program narzędzi tokarskich i frezarskich na wymienne płytki wieloostrzowe. Projektują także narządzia dostosowane do potrzeb klientów. Strona powstała w celu zaprezentowania oferty firmy w sieci i pozyskania nowych klientów.  Wyróżniliśmy ofertę firmy na stronie głównej, dzięki czemu przyciąga wzrok i zachęca odwiedzających do bliższego zapoznania się z firmą i jej ofertą. Na stronie znajdują się także takie moduły jak aktualności i pliki do pobrania.

Strona internetowa Różnice Kulturowe w Negocjacjach Biznesowych

Fundacja Cracovitalia jest organizacją pozarządową, której celem jest wspieranie polskiego rynku pracy i edukacji, obejmującego takie dziedziny jak: kształcenie kulturowe, szkolenia zawodowe dla kadr przedsiębiorstw oraz edukacja społeczeństwa obywatelskiego. Strona przedstawia fundację, projekt i dostępne szkolenia. Podłączone zostało także forum internetowe.

Strona internetowa DAKOM

Firma Dakom zajmuje się sprzedażą samochodów ciężarowych, dostawczych, przyczep, naczep, ciągników siodłowych, maszyn budowlanych i sprzętu rolniczego. Oferują także możliwość parkowania na terenie swojej firmy. Na stronie zaimplementowany został rozbudowany katalog ofertowy, prezentujący parametry danego pojazdu, galerię zdjęć, opis i formularz kontaktowy.

 

Strona internetowa Via Secura

Via Secura oferuje system automatycznej kontroli prędkości, który służy do wyliczania średniej prędkości w oparciu o pomiar czasu, jaki potrzebuje pojazd do przebycia określonego odcinku drogi. Stworzyliśmy łagodną grafikę kojarzącą się z bezpieczeństwem, strona ma charakter informacyjny o systemie, zawiera referencje, materiały do pobrania i listę wykonawców systemu.

 

Strona www BEAN

Firma BEAN jest specjalistyczną firmą powołaną wyłącznie do sprzedaży, produkcji, doradztwa oraz serwisu urządzeń pomiarowych, których potoczna nazwa to alkomaty lub alkoholomierze. Firma jest autoryzowanym dystrybutorem alkomatów wielu renomowanych firm, producentów alkomatów z całego świata. Stworzyliśmy stronę internetową, która nie tylko informuje o działalności firmy, ale także przedstawia szczegółowy katalog produktów łącznie z cenami i osobnym modułem produktów promocyjnych.

Strona internetowa Fundacji Cracovitalia

Fundacja Cracovitalia powstała z pasji żywych i wzajemnych kontaktów między Polską a Włochami, a także z innymi krajami zakorzenionymi w kulturze śródziemnomorskiej. Obszar działalności Fundacji obejmuje wszystkie sfery twórczości artystycznej oraz społecznej aktywności tych osób, instytucji, dla których europejski dialog jest źródłem inspiracji i entuzjazmu. Przygotowaliśmy proste rozwiązanie graficzne, które w połączeniu ze zmieniającymi się artystycznymi zdjęciami tworzy piorunujące wrażenie. Na stronie zamieszczane są projekty fundacji i najnowsze aktualności, dzięki dwujęzyczności strony informacje trafiają także do zagranicznych odbiorców.

Strona internetowa Zespołu Doradców Gospodarczych "TOR"

Zespół Doradców Gospodarczych „TOR” jest istniejącą od 1998 r., niezależną firmą consultingową, wspierającą przedsiębiorców z sektora transportowego w Polsce i innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Specjalizują się w problematyce różnych aspektów funkcjonowania kolei głównych i przemysłowych oraz komunikacji miejskiej (zarówno szynowej jak i drogowej). Na stronę przygotowaliśmy przejrzystą grafikę, w której głównym motywem są zdjęcia zmieniające się w zależności od zakładki. Funkcje naszego cms zapewniają łatwe zarządzanie wieloma podstronami.

Strona internetowa Oktan Lubsko

Oktan Lubsko jest firmą z doświadczeniem sięgającym początku lat 80. Zajmuje się budową stacji paliw, montażem, naprawą gwarancyjną i pogwarancyjną dystrybutorów firmy ADAST-Systems, legalizacją dystrybutorów paliwowych, rewizją zbiorników paliwowych i wieloma innymi rzeczami związanymi z tematyką paliwową. Profesjonalna grafika na stronie zapewnia dobre pierwsze wrażenia dla potencjalnych klientów. Na stronie firma prezentuje swoją ofertę, produkty i realizacje.

Strona internetowa szkoły Nestor

Nestor to zespół szkół prywatnych w Dąbrowie Górniczej o uprawnieniach szkół publicznych. Szkoła istnieje od 1996r, a jej największym atutem jest zadowolenie słuchaczy z nauki i umiejętności zastosowania jej w praktyce. Ich oferta kierunków kształcenia jest odpowiedzą na zapotrzebowanie rynku pracy. Strona została stworzona z myślą o dotarciu do nowych słuchaczy i informowaniu obecnych o aktualnych sprawach szkoły. Zaimplementowane moduły pozwalają przedstawić pełną ofertę edukacyjną i przeprowadzić rekrutację on-line.

Strona www firmy CRAAF

Firma CRAAF jest producentem odzieży młodzieżowej. Zajmuje się nie tylko projektowaniem i produkcją fajnych, modnych i funkcjonalnych ciuchów młodzieżowych przeznaczonych dla ludzi aktywnych i chcących wyglądać trendy i czuć się komfortowo i wygodnie ale także wdraża w produkcje autorskie pomysły w zakresie odzieży i gadżetów reklamowych, próbując przenieść wiedze i doświadczenia z wieloletniej współpracy z największymi firmami odzieżowymi w Polsce na grunt odzieży reklamowej i sprawić, że odzież ta stanie się wreszcie modna, elegancka, użyteczna i pożądana dla wszystkich. Zaprojektowaliśmy ciemną w tonacji atrakcyjną szatę graficzną, zarazem młodzieżową i elegancką, która zachęca klientów do zapoznania się z ofertą producenta. Zaimplementowaliśmy specjalny katalog produków, który w modny i dynamiczny sposób prezentuje odzież oraz player muzyki, która umila spędzony czas na stronie.

Strona internetowa Lifeloc Technologies

Lifeloc Technologies projektuje, opracowuje i produkuje precyzyjne urządzenia do pomiaru stężenia alkoholu w organizmie oparte na systemie ogniw paliwowych służące do użytku zarówno służbowego jak i indywidualnego. Oferują linię zarówno Przenośnych Alkomatów jak I Dowodowych Alkomatów używanych przez służby porządkowe w celu zapewnienia bezpieczeństwa na drogach, w szkołach, zakładach poprawczych, ośrodkach leczenia uzależnień i miejscach pracy. Strona posiada katalog produktów i zintergrowany z nim system promocji. Dzięki modułowi aktualności, na stronie przedstawione są najnowsze informacje o alkomatach, a dzięki zmieniającym się certyfikatom na stronie głównej przedstawiona jest rzetelność firmy.

Strona internetowa Svendsen Sport

Firma Svendsen Sport znajduje się w czołówce największych dostawców sprzętu wędkarskiego w Europie. Z głównej siedziby zlokalizowanej w miejscowości Gadstrup niedaleko Kopenhagi prowadzona jest dystrybucja do większości krajów Europy. Dominująca pozycja na rynku pozwala na oferowanie najwyższej jakości sprzętu pochodzącego z najlepszych fabryk sprzętu wędkarskiego na świecie w konkurencyjnych cenach. Na stronie znajduje się moduł aktualności, na którym prezentowane są aktualne nowości ofertowe. Zainstalowaliśmy także mapkę Polski, która wyświetla przedstawicielów handlowych w danym województwie.

 

Strona kancelarii Adwokaci Silesia

Adwokaci Silesia to zespół, który tworzą adwokat Paweł Mały, adwokat Katarzyna Pasierbek oraz adwokat Adriana Wydziałkiewicz. W ramach indywidualnych praktyk, a także działając zespołowo, udzielają profesjonalnej pomocy prawnej podmiotom gospodarczym i klientom indywidualnym. Strona stanowi jedyną formę reklamy kancelarii, grafika została stworzona według pomysłu klienta, a sama strona posiada wielojęzyczne opcje pozwalające na dotarcie do zagranicznych klientów.

Strona internetowa Drewa

Firma Drewa specjalizuje się w automatyzacji procesów. Oferuje usługi w zakresie projektowania, dostawy, montażu i uruchomienia aparatury kontrolno-pomiarowej, wykonania instalacji, wdrożenia oprogramowania, szkolenia obsługi. Wykonuje zarówno aplikacje kompleksowo z uruchomieniem, szkoleniem, gwarancją i serwisem pogwarancyjnym jak i współpracują jako podwykonawcy z innymi firmami. Strona posiada prostą przejrzystą grafikę dla jak najlepszej prezentacji oferty.

Strona internetowa FotoGugulski

FotoGugulski jest firmą usługowo-handlową zajmującą się fotografowaniem i filmowaniem. Przez cały czas nieustannie szkolą i dokształcają swoich specjalistów, aby poziom ich usług był najwyższy z możliwych. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku usług foto i wideo stworzyliśmy dla FotoGugulski stronę, która umożliwia w atrakcyjny sposób prezentację zrealizowanych usług.

Strona internetowa BIOGAZ-INSTALACJE

BIOGAZ-INSTALACJE to połączenie wiedzy i doświadczenia firm ENPROTECH i MYSAK. Specjalizują się w dostarczaniu przemysłowych instalacji do oczyszczania ścieków, specjalistycznych biogazowni. Swoją ofertę opierają na wieloletniej działalności firm w wyspecjalizowanych dziedzinach. Stworzyliśmy stronę internetową z profesjonalną przejrzystą grafiką, dzięki której prezentowane treści na stronie zachęcają nowych klientów do zapoznania się z ofertą firmy.

Strona internetowa Exverbis

Exverbis jest stroną stworzoną dla Pani Karoliny Romanowskiej, tłumaczki przysięgłej języka rosyjskiego. Strona pozwoliła otworzyć się na nowych klientów i zaprezentować swoją ofertę w Internecie.

Strona internetowa ATUT-ZM

ATUT-ZM jest rodzinną firmą związaną z drewnianymi placami zabaw od kilkunastu lat. Oferuje kompleksowe możliwości zagospodarowania terenu pod place zabaw. Drewniane zestawy zabawowwe powstają we własnym zakładzie produkcyjnym w Kazuniu, a ich place zabaw obecne są w wielu miejscowościach w całej Polsce. Strona internetowa pozwoliła firmie dotrzeć do szerszego grona klientów i zaistnieć w sieci. Przygotowaliśmy katalog produktów z formularzem zamówienia oraz realizacje w atrakcyjny sposób prezentujące ofertę firmy.

Strona internetowa E-Aktywni

Serwis skupia się na usłudze e-learningu. Oferuje rozmaite kursy samokształcące do samodzielnej nauki przez internet. Zaprojektowaliśmy specjalne rozwiązania umożliwiające rejestrację użytkowników i zapisy na poszczególne kursy.

Strona internetowa NTI

NTI jest firmą oferującą produkty z szeroko pojętej branży instalacyjnej czy przemysłowej. Ich zadaniem jest stworzenie możliwości zakupu materiałów niezbędnych do wykonania robót instalacyjnych przy realizacji nowych inwestycji, jak i remontach czy modernizacjach istniejących sieci i urządzeń. Strona dzięki przejrzystej grafice i rozbudowanemu katalogowi produktów pozwala firmie na pełną prezentację swojej oferty. Moduł plików do pobrania, podzielony na kategorie pozwala użytkownikom ściągać różnorodne materiały zamieszczene przez firmę.

Strona internetowa GrupaFotopol

Strona GrupaFotopol jest portofolio Michała Wilka, który świadczy szeroko pojęte usługi fotograficzne. Strona została całkowicie indywidualnie zaprojektowana począwszy od grafiki aż po rozwiązania technologiczne. Zaimplementowaliśmy atrakcyjną galerię, system referencji i faq, aby w jak najkorzystniejszy sposób przedstawić usługi p. Michała.

Strona internetowa Dzierżązna

Dzierżązna jest ośrodkiem kultury gminy Zgierz. Strona ma charakter informacyjny, dzięki systemowi aktualności w każdej z kategorii na stronie, prezentowane informacje są poukładane i aktualizowane niezależnie.

Strona internetowa Servodata Systems

Firma Servodata Systems Sp. z o.o. powstała w 2001 roku, ale swoimi korzeniami w branży IT sięga roku 1993. Charakteryzuje się ścisłą specjalizacją - dystrybucja baterii, zasilaczy oraz pamięci do notebooków. Za cel stawia sobie obsługę ich partnerów na najwyższym poziomie.

Strona internetowa Szeroka

Szeroka oferuje pokoje gościnne w najatrakcyjniejszej dzielnicy Krakowa. Pokoje w stylu antycznym łączą się z nowoczesnością kuchni, komfortową łazienką, internetem i telewizją satelitarną, tworząc niezapomnianą wizytę w Krakowie. Na stronie prezentowane są wszystkie możliwe rodzaje pokojów, ich galerie i cennik. Wielojęzyczność strony pozwala na dotarcie do zagranicznych grup turystów.

Strona internetowa Bollywood

Bollywood jest restauracją w Belgii oferującą tradycyjne indyjskie wegetariańskie potrawy. Strona, którą stworzyliśmy umożliwiła restauracji zaistnienie w sieci. Posiada moduł rezerwacji miejsc, opinii klientów i newslettera.

Copyright © 2005 - 2018 - strony www - FineCMS.pl, Design strony www ShadeStudio.pl

Gliwice

ul. Barlickiego 1, woj.

Śląskie

,

Polska