WŁASNA FIRMA

Prowadząc własną firmę nie należy zapominać o potędze Internetu.

Nasi potencjalni klienci zainteresowani wykonywaną przez nas usługa lub produktem błąkają się po gąszczu stron internetowych a my aby żyć musimy upolować ich jak największą ilość.

Internet w łatwy sposób może stać się nie tylko podstawowym źródłem dochodu naszej firmy, szczególnie w czasie kiedy nie mamy jeszcze wypracowanej grupy stałych klientów, ale także powodem bardzo dynamicznego rozwoju naszej firmy.

Jeśli już wstępnie zwabimy klienta w przygotowaną pułapkę ofertową należy pamiętać że wchodząc do nas na stronę podobnie jak wchodząc do naszego biura stacjonarnego klient oczekuje iż produkty które go interesują zostaną mu przedstawione w sposób który mu się spodoba, poprzez ciekawe efekty wizualne (ładne przedstawienie produktu), lub rzetelne informacje (prosty w zrozumieniu i czytelny opis produktu) lub jedno i drugie. Sposób prezentacji produktów uzależniony jest oczywiście od specyfiki oferowanego przez nas produktu lub usługi, oraz grupy docelowej klientów która chcemy przyciągnąć.

Dobrze wykonana i przemyślana strona internetowa może również ułatwić kontakt klientom z naszą firmą, poprzez informacje na temat danych adresowych, formularz kontaktowy czy też mapkę Google z zaznaczoną lokalizacją naszej firmy.

Strona może również umożliwić klientom dokonywanie zamówień bezpośrednio na stronie które mogą zarówno produktów jak i usług, jeśli są to produkty w większej ilości najlepszym rozwiązaniem będzie standardowy sklep internetowy z unikalną i dostosowaną do naszej branży grafikom, jeśli natomiast są to usługi możemy pomyśleć nad jakimś indywidualnym trybem zamówienia który będzie jasny i czytelny dla klienta zainteresowanego daną usługą.

Dobrze przygotowana strona będzie się z czasem również samoczynnie pozycjonować i często nawet bez dodatkowych nakładów finansowych poniesionych na reklamę może przysporzyć naszej firmie wielu nowych klientów.

 

Autor: Łukasz Sojka

Copyright © 2005 - 2018 - strony www - FineCMS.pl, Design strony www ShadeStudio.pl

Gliwice

ul. Barlickiego 1, woj.

Śląskie

,

Polska