POZYCJONOWANIE

pozycjonowanie_268Pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych to działania mające na celu spowodowanie aby strona pod danym słowom kluczowym (frazą wpisywaną w wyszukiwarce przez użytkownika) była jak najwyżej.

Ogólnie na pozycjonowanie strony wpływają następujące parametry:
1)Treść strony
2)Liczba odwiedzin i czas spędzony przez użytkowników na stronie
3)Linki z innych podstron do naszej strony
4)Adres www strony

Ad.1 Treść strony – aby wyszukiwarka Google mogła w ogóle zindeksować naszą stronę www pod danym hasłem w internecie musi ono pojawić się gdzieś w jej kodzie html. Najistotniejszymi miejscami w kodzie które Google ocenia wyżej to tagi title, description oraz miejsca wyróżnione w treści strony takie jak

. Słów kluczowych nie może być za dużo (najlepiej nie więcej niż 2-3 tych samych słów na danej podstronie), w przeciwnym wypadku Google może całkowicie usunąć naszą stronę z wyszukiwarki.
Staramy się aby każda przygotowana przez naszą firmę strona była przygotowana pod tym względem optymalnie.

Ad.2. Liczba odwiedzin – im więcej ludzi będzie odwiedzało naszą stronę, im więcej odwiedź podstron oraz im dłużnej będą się na nich znajdowali tym więcej punktów dostaniemy od Google i tym wyżej nasze hasła będą pozycjonowane, dlatego szczególnie na początku warto wspierać pozycjonowanie naszej strony płatną reklamą która wygeneruje ruch na naszych stronach.

Ad.3. Linii z innych stron do naszej strony
– im więcej linków z innych strona do naszej strony tym wyżej nasza strona będzie pozycjonowana, aczkolwiek istotne jest na jakiej stronie znajduje się nasz link ponieważ im więcej punktów Google ma strona źródłowa tym więcje punktów da to naszej stronie.

Ad.4. Adres www strony – jeśli nazwa naszej domeny idealnie pokrywa się z interesującą nas frazą może to również wpłynąć pozytywnie na lepsze pozycjonowanie naszej strony pod daną frazą.

Jeśli interesuje Cię usługa wspierająca pozycjonowanie Twojej strony w wyszukiwarkach Skontaktuj się z nami, prześlij adres swojej strony oraz listę interesujących Cię słów kluczowych.

 

Copyright © 2005 - 2018 - strony www - FineCMS.pl, Design strony www ShadeStudio.pl

Gliwice

ul. Barlickiego 1, woj.

Śląskie

,

Polska